dětské a kojenecké oblečení

Košík je prázdný
Cena: 0,- Kč

Hledání:

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY E-SHOPU DAISY KIDS

I. Základní ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím v oblasti prodeje zboží mezi společností Daisy kids s.r.o. (dále jen „prodávající“) a jejími obchodními partnery (dále jen „kupující“).

Prodávající: Daisy kids s.r.o., Jasmínová 235/4, 46001 Liberec 11, IČO: 27275141

Kupující:

Koncový zákazník – při zahájení obchodních vztahů předává prodávajícímu pouze své kontaktní údaje, nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech.

Právní vztahy prodávajícího s koncovým uživatelem výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, jakož i předpisy souvisejícími.

Kupující si je vědom, že mu koupí produktů, jež jsou v obchodní nabídce prodávajícího, nevznikají žádná práva na používání registrovaných značek, obchodních názvů, firemních log či patentů prodávajícího nebo dalších firem.

II. Bezpečnost a ochrana informací

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí, či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

III. Otevírací doba

Internetový obchod na adrese www.daisykids.cz je přístupný Nonstop, 24 hodin denně.

IV. Objednávání

Kupující dostane zboží za cenu platnou v okamžiku objednání. Objednávat zboží je možno na Internetu po provedení registrace kupujícího do systému. Kupující provádí registraci pouze poprvé, při dalších nákupech již využívá svého registrovaného účtu.

Přijaté objednávky jsou závazné.

V. Slevy

V případě objednávky zboží za více jak 5.000,- Kč včetně DPH, bude kupujícímu poskytnuta jednorázová 8% sleva z ceny zboží.

VI. Dopravné a balné

Pokud objedná kupující zboží, v rámci jedné objednávky, za více jak 3.000,- Kč (včetně DPH), nebude mu k objednávce připočítáván žádný poplatek za dopravné ani balné.

VII. Odstoupení od smlouvy

V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží v případě, že zboží objednal jinak než osobně a bylo mu doručeno libovolnou přepravní službou. Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, je nutno splnit všechny náležitosti odstoupení od smlouvy.

VIII. Informace o produktech

Informace o produktech v e-shopu prodávajícího mají pouze ilustrační charakter a v detailech se mohou lišit od dodávaného zboží. Zboží je v e-shopu rozděleno podle kategorií a podle možného použití.

IX. Platební podmínky

Cenu za objednané zboží je možné zaplatit na dobírku při převzetí zboží dopravcem, nebo po dohodě lze uhradit cenu za zboží formou předfaktury.

X. Dodací podmínky

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu info@daisykids.cz.

XI. Záruční podmínky

Záruční doba je u nabízeného zboží 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Další záruční podmínky na zboží se řídí Reklamačním řádem prodávajícího a v ČR platnými předpisy.

XII. Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 1.10.2005 a ruší veškerá předchozí ustanovení a zvyklosti. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.

Aktualizováno 1.10.2005
webmaster@daisykids.cz
Daisy kids na 4obchody.cz - Seznam internetových obchodů Daisykids - Bezva Portál Daisy kids - Najduvse.cz internetové obchody E-shopy - daisykids Top internetové obchody - nákupy na internetu
Shoops.cz | Katalog online nakupování rejstřík firem Začátek - váš začátek na internetu Katalog odkazů Daiszkids - PageRank.cz